Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wola Zofiowska - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Siesławice

Siesławice(Wola Zofiowska + 22 km)

240 000 zł1 224 m² 196,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona na pograniczu Buska Zdrój, nieopodal parku zdrojowego, na lekkim wzniesieniu. Działka kwadratowa z szeroką drogą wytyczoną do działki. Możliwy dojazd również od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żuków

Żuków(Wola Zofiowska + 23 km)

69 000 zł900 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Żuków k. Solca-Zdroju o powierzchni 900 m2, działka położna w środku spokojnej wsi, obok zbiornika wodnego. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona Grzybów

Grzybów(Wola Zofiowska + 15 km)

99 000 zł11 400 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji - okazja dla poszukujących atrakcyjnej działki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki rolnej w Grzybowie, zlokalizowanej zaledwie 5 km od Staszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Busko-Zdrój

Busko-Zdrój(Wola Zofiowska + 20 km)

65 000 zł924 m² 70,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 924m2 zlokalizowana w Mikułowicach, gmina Busko-Zdrój. Działka o wymiarach ok. 18m (front) x 52m, pochyła, niezagospodarowana. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ponik

Ponik(Wola Zofiowska + 14 km)

138 000 zł2 100 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Siedlisko z mediami w Poniku w powiecie staszowskim uwaga : podatek roczny od nieruchomości wynosi zaledwie 58 zł! / promocja -30 % Numer kontaktowy do właściciela : sześćset.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Daleszyce

Daleszyce(Wola Zofiowska + 25 km)

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1000 m2, zlokalizowana w miejscowości Borków, gmina Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Daleszyce

Daleszyce(Wola Zofiowska + 25 km)

370 000 zł4 100 m² 90,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, w gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Koziel

Koziel(Wola Zofiowska + 18 km)

370 000 zł8 170 m² 45,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowana w miejscowości Koziel gm. Raków. Świetna lokalizacja 250 m od głównej drogi. Do działki prowadzi droga utwardzona. Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Potok Rządowy

Potok Rządowy(Wola Zofiowska + 7 km)

450 000 zł23 100 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w miejscowości Potok Rządowy w powiecie staszowskim. Całkowita powierzchnia działki 23100 mkw. w tym pod zabudowę mieszkaniową około 3000 mkw. pozostały teren to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rytwiany(Wola Zofiowska + 23 km)

42 000 zł2 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolno budowlane położone w miejscowości Tuklęcz, gmina Rytwiany, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Wola Zofiowska

Wola Zofiowska,świętokrzyskie

20 312 zł20 800 m² 0,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie Syndyk masy upadłości ogłasza na sprzedaż: 1) Udział w wysokości 1/4 w prawie własności nieruchomości rolnej położonej w gminie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij